Les Broutays Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De gesitueerde in Revin Les Broutays Villa Revin ligt op 18 minuten wandelen van de Spaanse Huis en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.

    Het Monument voor de gevallenen van het Maquis des Manises en het Calvarieberg van Manises is hiervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Elfy Park, gelegen op 15 minuten rijden verderop.

    Deze 2-slaapkamer Les Broutays Villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de tuin.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 13:00

    Kameropties bij Les Broutays Villa Revin

    Deze 2-slaapkamer Les Broutays Villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Les Broutays Villa Revin  Voorzieningen foto Les Broutays Villa Revin  In de buurt foto Les Broutays Villa Revin  Interieur foto Les Broutays Villa Revin  Buitenkant foto Les Broutays Villa Revin  Kamer foto Les Broutays Villa Revin  Kamer foto Les Broutays Villa Revin  Natuur foto Les Broutays Villa Revin  Natuur foto Les Broutays Villa Revin  Kamer foto Les Broutays Villa Revin  Faciliteiten foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Les Broutays Villa Revin

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Les Broutays Villa Revin

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Frankrijk

    Veelgestelde vragen

    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, in dit vakantiehuis is een complete keuken beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Les Broutays Villa?
      Gasten van Les Broutays Villa kunnen onder andere het Monument voor de gevallenen van het Maquis des Manises en het Calvarieberg van Manises (2 km), het Musée du Vieux Revin 1) en de Spaanse Huis 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Les Broutays Villa Revin